ukruen
098 752 22 22 Україна, м. Дніпро вул. Святослава Хороброго 7

Відновлення оптики 2022

Полірування фар

З часом скла фар автомобіля стають все менш прозорими – це пов’язано з тим, що вони постійно піддаються мікроударам піщинок, що трапляються в потоці зустрічного повітря і надають на поверхню вплив. Крім того, на поверхні фар з’являються подряпини від гілок та трави, відколи та інші механічні пошкодження. В результаті скла матуються та каламутніють – вони розсіюють промінь світла і не дають йому правильно фокусуватися. Щоб вирішити цю проблему, рекомендується звернутися до фахівців, які надають послуги з полірування фар – після обробки поверхня знову стане гладкою та блискучою.

Куди звернутися, щоб відполірувати фари

Фахівці студії-ательє Avtobutik чудово володіють технологією глибокого шліфування автомобільної оптики і добре розуміються на всіх нюансах відновлювального полірування. Вам слід звернутися саме до нас з наступних причин:

  • ми працюємо у цій сфері багато років, і це дозволило накопичити солідний досвід;
  • нами розроблена унікальна технологія відновлення фар, що дозволяє завжди добиватися ідеального результату;
  • ми безпосередньо закуповуємо витратні матеріали та кошти у США, завдяки чому можемо пропонувати якісні послуги за доступною ціною;
  • крім обслуговування автомобіля ми гарантуємо гідний сервіс та можливість оплатити наші послуги зручним для вас способом.

Звертайтесь до нас – це вигідно!