ukruen
098 752 22 22 Україна, м. Дніпро вул. Святослава Хороброго 7

Різні види плівок для обклеювання авто

Різні види плівок для обклеювання авто – переваги, недоліки, особливості

Власники автомобілів досить часто обклеюють їх плівкою – такий крок має чимало вагомих переваг. Популярна цього різновиду рестайлінгу, що стрімко зростає, стала причиною появи великої кількості пропозицій у плані сервісу. Тому буде не зайвим розібратися в особливостях різних типів плівок, щоб мати можливість вибрати серед них оптимальний для тих чи інших умов експлуатації.

Переваги та недоліки поліуретанової плівки

Антигравійна поліуретанова плівка нагадує за своїми характеристиками гуму – вона має високу еластичність і добре піддається розтягуванню без будь-яких температурних впливів. Цей матеріал був розроблений військовими фахівцями США, але дуже швидко його комерційна привабливість стала очевидною, і плівки стали використовувати для рестайлінгу автомобілів. Основною метою при цьому є захист лакофарбового покриття від сколів та подряпин.

Переваги поліуретану виглядають так:

  • ефективний захист кузова;
  • висока міцність;
  • пружність та еластичність;
  • стійкість до перепадів температури;
  • не залишає по собі слідів.

У матеріалу є один вагомий недолік – він у п’ять разів дорожчий за вініл, проте ці витрати цілком виправдані, оскільки машина буде надійно захищена від механічних пошкоджень.

Плюси та мінуси вінілу

Вінілова плівка за своєю структурою більше нагадує пластик – вона розтягується і змінює форму після нагрівання, зрештою затвердіючи і набуваючи жорсткості. Ефективність такого захисту безпосередньо залежить від товщини плівки, тому вона оберігає лакофарбове покриття тільки від дрібних подряпин та відколів. Основними перевагами цього варіанту вважаються доступна ціна та швидке обклеювання – матеріал застигає практично відразу. Однак він має низку недоліків, про які бажано знати – вініл на морозі йде тріщинами і здувається, крім того, згодом він каламутніє і стає помітним.

Скільки коштує обклеювання машини плівкою

Вартість обклеювання захисною плівкою формується на підставі наступних факторів:

  • тип плівки, її колір та товщина;
  • модель автомобіля (мають значення особливості конструкції, що ускладнюють нанесення покриття);
  • обсяг додаткових робіт (при обклеюванні часто доводиться знімати бампери, молдинги, фари тощо);
  • площа обробки – одні замовники просять обклеїти машину повністю, інші з метою економії обмежуються найбільш уразливими ділянками.

Наша компанія надає послуги кваліфікованих спеціалістів з обклеювання машин захисними плівками – звертайтесь!