ukruen
098 752 22 22 Україна, м. Дніпро вул. Святослава Хороброго 7

Шумоізоляція

Шумоізоляція салону

У процесі пересування автомобіля створюється безліч звуків, які в комплексі можуть стати джерелом серйозного дискомфорту для водія та пасажирів. Звук працюючого двигуна, скрип гравію, шелест шин, удари дрібних каменів про дно, стукіт пластику, свист зустрічного потоку повітря – найчастіше ця какофонія вкрай негативно впливає на психоемоційний стан людини. Шумоізоляція салону дає можливість ефективно вирішити цю проблему та забезпечити комфорт людей, які перебувають у автомобілі.

У всіх сучасних машинах є штатна шумоізоляція, але вона далеко не завжди повноцінно виконує свої функції – якщо це так, рекомендується звернутися до фахівців, які вживуть відповідних заходів. Комплексна шумоізоляція – це складна та трудомістка процедура, в ході якої частково розбирають автомобіль і обклеюють антивібраційними та шумоподавлюючими матеріалами найбільш критичні ділянки. Найчастіше піддаються обробці дах, багажник, двері, простір під крилами і т.п.

Якщо вас турбує надто сильний шум під час їзди, звертайтесь до нас – спеціалісти студії-ательє Avtobutik допоможуть вирішити проблему!