ukruen
098 752 22 22 Україна, м. Дніпро вул. Святослава Хороброго 7

Чому важливе повне обклеювання кузова бронеплівкою

Кожен автовласник знає, що ремонт кузова – це окремий вид головного болю. Дуже багато факторів впливатиме на кінцевий результат, починаючи від якості матеріалів та підготовки, і закінчуючи вміннями майстра. Саме тому краще будь-яким способом уникнути пошкодження кузова, ніж потім викласти круглу суму за його ремонт. Убезпечити свій автомобіль, насправді, не так вже й складно. Прекрасним помічником у цьому питанні стане захисна антигравійна плівка.

Захисна поліуретанова плівка (бронеплівка) – це на сьогоднішній день найефективніша технологія захисту лакофарбового шару вашого авто. Завдяки їй кузов знаходиться в невидимому, але при цьому дуже міцному чохлі, який дбайливо зберігає покриття автомобіля. А якщо брати до уваги якість сучасних доріг, то ця послуга стає справжньою необхідністю. Плівка дає надійний захист від гравію на високій швидкості, від сколів, піску, від дощу з градом і навіть у випадку ДТП ваш автомобіль, швидше за все залишиться неушкодженим.

Основні переваги повного обклеювання авто бронеплівкою:

  1. Повноцінний захист лакофарбового шару кузова авто. Пісок, гілки, бітум, смола – більше не будуть причиною пошкоджень.
  2. Захист фар від пошкоджень та зносу. З часом фари каламутніють, полірування тільки посилює ситуацію, знімаючи захисний шар. Плівка допоможе зберегти покриття.
  3. Розкішний вигляд вашого авто. Він буде таким же блискучим як після автосалону, а може вам по душі матове покриття? Сучасні плівки дають широкі можливості прикрасити ваш автомобіль.
  4. Тривалий термін служби. Після обклеювання термін служби плівки, без втрати властивостей становить від 5 до 10 років.
  5. Доступність. Вартість послуги, як правило, не перевищує вартість ремонту 1-2 дрібних сколів.