ukruen
098 752 22 22 Україна, м. Дніпро вул. Святослава Хороброго 7

Керамічне покриття кузова

Ви хочете, щоб ваш автомобіль виглядав так само добре, як у день його покупки. Тому ви регулярно її ретельно миєте та наносите новий шар воску кожні кілька місяців. Але, незважаючи на ваші зусилля, на зовнішній стороні вашого автомобіля починають з’являтися вихрові сліди, сколи та плями. Очевидно, Вам хочеться захистити ваше авто від цих факторів і може в цьому керамічне покриття кузова.

Що таке керамічне покриття?

Керамічне покриття – це обробка спеціальним складом, який наноситься вручну на поверхню Вашого автомобіля. Покриття хімічно зчіпляється із заводською фарбою автомобіля, створюючи захисний шар.

Даний вид робіт не замінює плівку для захисту лакофарбового шару, що забезпечує більш надійний захист. Ця послуга нагадує альтернативу воску класу люкс. Даний склад забезпечує надійний постійний зв’язок з лакофарбовим шаром, завдяки чому він не руйнується і не вимагає частого повторного нанесення кожні 1-2 місяці.

Що робить керамічне покриття?

Простими словами, керамічне покриття додає додатковий захист зовнішнього вигляду вашого автомобіля та допомагає зберегти його зовнішній вигляд як новий при порівняно мінімальному обслуговуванні. Покриття забезпечує такий результат, роблячи ваш автомобіль більш пружним та легким у догляді. Ось основні переваги:

  • Захист від УФ-випромінювання
  • Захист від хімічних плям
  • Легкість очищення
  • Поліпшений блиск