ukruen
098 752 22 22 Україна, м. Дніпро вул. Святослава Хороброго 7

Детейлінг кузова 2022

Полірування кузова

У процесі експлуатації автомобіля кузов піддається негативним зовнішнім впливам, внаслідок яких на ньому з’являються дрібні подряпини та тріщини. Це можуть бути наслідки контакту з гілками дерев і чагарників, що низько ростуть, сліди скребків і щіток для видалення льоду і т.п. Не слід також забувати, що в потоці зустрічного повітря завжди трапляються дрібні піщинки і камінці – вони надають стираючу дію і залишають дрібну павутинку на лакофарбовому покритті.

Щоб позбутися пошкоджень, чия глибина не перевищує товщини фарби, що покриває кузов, рекомендується вдатися до професійного полірування. Це процедура, яка полягає у обробці поверхні спеціальними абразивними пастами. Використовуючи машину для полірування, кола і пасти з різною величиною зерна, можна повернути лакофарбовому покриттю колишню естетичність. Однак для досягнення необхідного результату необхідно добре розумітися на технології та знати, як правильно підготувати автомобіль – для цього знадобиться відповідна кваліфікація та досвід.

За послугами професійного полірування звертайтеся до студії-ательє Avtobutik – не сумнівайтеся, ваша машина буде як нова!