ukruen
098 752 22 22 Україна, м. Дніпро вул. Святослава Хороброго 7

Антихром на авто 2022

Останньою тенденцією дітейлінг авто є видалення хрому. Це особливий тип плівки, призначений для того, щоб приховати хромовану обробку, якою виробники автомобілів декорують різні елементи. Багато автолюбителів вважають це хромоване оздоблення застарілою дизайнерською тенденцією, тому видалення хрому дозволяє власникам автомобілів отримати більш сучасний зовнішній вигляд для свого авто.

Ось ще кілька причин, з яких люди часто вибирають видалення хрому:

  • Захист: плівки антихром також можна використовувати як засіб захисту заводського хрому, а не видалення. Це захищає хром від відбитків пальців та можливих пошкоджень.
  • Зменшення тепла:видалення хрому можна використовувати для охолодження дверних ручок та інших частин автомобіля у спекотні літні місяці.
  • Зміна зовнішнього вигляду: Видалення хрому – відмінний спосіб змінити зовнішній вигляд вашого автомобіля і досягти того, і отримати унікальний дизайн.

Для чого саме використовують антихром

Плівки антихром можна використовувати для різних областей вашого автомобіля. Ви можете ознайомитися з їх широким діапазоном кольорів, вибрати варіант, який ідеально підійде для вашого автомобіля.

Оздоблення вікон: багато виробників віддають перевагу хромованому оздобленню на автомобільні стекла, вікна та вітрові стекла. В той час, як сьогодні більшість людей виберуть просту плівку з матовим, сатиновим або глянцевим покриттям, існує також широкий спектр інших стилів та оздоблень, які ви можете вибрати, щоб додати більше індивідуальності.

Ґрати:хромовані грати часто виглядають зайвими для більшості легкових автомобілів, тому антихром може допомогти вам створити більш стриманий вигляд передньої частини вашого автомобіля.

Кільця для фар.Автовиробники постійно знаходять нові місця для додавання хрому до автомобілів, а кільця для фар – ще один приклад «хромованої» частини екстер’єру автомобіля. Фарба і спреї можуть потенційно зіпсувати лінзи на фарах, тому використання плівки допоможе уникнути цього пошкодження.