ukruen
098 752 22 22 Україна, м. Дніпро вул. Святослава Хороброго 7

АКСЕСУАРИ ДЛЯ ТЮНІНГУ МЕРСЕДЕС Е КЛАС W213 / S213 / C238 (2016+)

Захисне покриття панелі приладів

Щоб приладова панель вашого автомобіля не покривалася в процесі експлуатації сколами та подряпинами, а також не зазнавала інших механічних пошкоджень, варто подбати про надійний захист. Пропонуємо спеціальне покриття, яке дозволить уникнути появи на стеклах моніторів різних дефектів – встановивши його, ви зможете не турбуватися з приводу випадкових ударів, тертя та інших небажаних впливів.

Що являє собою захисне покриття панелі приладів

Захисне покриття є протиударним 3D-склом, виготовленим з використанням унікальної технології багатошарового термічного формування. Це дозволило досягти таких характеристик:

  • прозорість 99% – наявність захисту на панелі не заважає зчитувати дані та користуватися всіма функціями;
  • твердість 9Н – вона забезпечує стійкість захисних стекол до стирання, регулярних численних дотиків, ударних навантажень та інших негативних впливів;
  • високий рівень ультрафіолетового захисту – панель приладів під склом не втрачає своїх характеристик через вплив сонячного світла;
  • п’ятишарова структура – ​​ця характеристика забезпечує надійність та міцність захисного скла;
  • довговічність – захист приладової панелі розрахована на тривалий термін служби, протягом якого вона не втрачає свого чудового зовнішнього вигляду та первісних характеристик.

Варіанти комплектації та особливості встановлення

У покупців є можливість замовити у нас захист для панелі приладів Мерседес Е класу W213 / S213 / C238, випущених після 2016 року, в тій комплектації, яку вони вважають оптимальною. У нас у продажу представлені наступні варіанти:

  • Базова / Avantgarde / Amg Line для панелі приладів і центрального монітора у вигляді комплекту з чотирьох стекол;
  • Базова/Avantgarde/Amg Line для монітора в центрі консолі у вигляді одного скла прямокутної форми;
  • Amg/Exclusive для великого здвоєного монітора у вигляді комплекту з двох стекол із закругленими 3D-краями.

Процес встановлення захисту на панель приладів автомобіля, по суті, аналогічний процедурі наклеювання скла на дисплей смартфона. Це досить проста операція, з якою будь-яка людина цілком здатна впоратися самостійно – для її виконання немає необхідності звертатися до професіоналів. Оформіть ваше замовлення – ми із задоволенням виконаємо його!